מיכה לבינסון מסיים את תפקידו בבית צבי

16/07/2014

מיכה לבינסון מסיים את תפקידו בבית צבי

הבמאי מיכה לבינסון מסיים את תפקידו כמנכ"ל בית הספר לאמנויות הבמה בית צבי ותיאטרון הספרייה.

 

לבינסון, מבכירי הבמאים בישראל, משלים קדנציה בת 5 שנים במהלכה הגיעו בית צבי ותיאטרון הספרייה לשורה של הישגים ניהוליים ואמנותיים, ביניהם ייצובו הכספי של בית הספר, הזוקף לזכותו חמש שנים רצופות ללא גירעון שוטף.

 

לבינסון נמנה על השורה הראשונה של במאים ישראלים ומאחוריו עשרות הצגות ומופעים אשר זכו להצלחה גדולה בישראל ומחוצה לה.

 

מולי דור, יו"ר ההנהלה הציבורית: "משפחת בית צבי מודה למיכה לבינסון על חמש שנות ניהול מוצלחות ועמוסות בהישגים אמנותיים וניהוליים. מיכה הביא עמו לבית הספר חזון אמנותי שבא לידי ביטוי ברפרטואר הצגות מגוון ומרשים שזכה לאהדת הקהל והמבקרים. בתקופת כהונתו יזם שיתופי פעולה עם מוסדות תרבות ואמנות שונים. הוא גייס מורים ובמאים חדשים והכניס רוח רעננה בתוכנית הלימודים תוך מתן דגש ללימודי משחק מול מצלמה. אנו מאמינים, גם על סמך ניסיון העבר, כי בבית ספר למשחק, כמו בגופי תרבות מובילים, יש יתרון והיגיון בקדנציות ניהוליות מוגדרות מראש, על מנת להתחדש ולהתרענן בכל פעם מחדש ופועלים בימים אלה לאיתור מנהל אמנותי ופדגוגי חדש".

 

מיכה לבינסון: "אני מסיים קדנציה מוצלחת בת חמש שנים שהתאפיינה בעשייה אמנותית רחבה וגאה בהישגים אליהם הגענו בבית צבי ובתיאטרון הספריה – אותו הצלחנו להפוך הלכה למעשה לאחד מהתיאטראות הרפרטוארים בישראל. לבוגרים ולתלמידים אני מאחל הרבה הצלחה ומאמין שעוד נפגש על הבמות".

 

לבינסון יסיים את תפקידו עם תום שנת הלימודים.

הנהלת בית צבי הקימה ועדת איתור בראשות מולי דור אשר תגיש את המלצותיה להנהלה הציבורית בשבועות הקרובים. את מקומו של לבינסון ימלא עד למינוי מחליף קבוע, מנכ"ל משותף של בית צבי דוד בנימין.

 

בית צבי - ביה"ס לאמנויות הבמה הקים ועדת איתור לבחירת מנהל אמנותי פדגוגי

התכונות הדרושות:

• בעל/ת מוניטין בתחום התיאטרון, אמנויות הבמה והתרבות.

• תואר אקדמי ראשון בתחום רלבנטי ממוסד אקדמי מוכר.

• בעל/ת ניסיון של 10 שנים לפחות בתחום הוראת המשחק, הכנת תוכניות לימודים ורפרטואר, בימוי וניהול פעילות אמנותית בהיקפים כספיים גדולים מאד.

• ניסיון בניהול פרויקטים בהיקפים גדולים.

• בעל/ת יחסי אנוש טובים מאד.

• קשרים עם מוסדות תרבות בארץ ובעולם.

• ידיעת השפה העברית על בוריה, ידיעה טובה מאד של השפה האנגלית.

 

נודה על משלוח קורות חיים לדוא"ל: bracha@beit-zvi.com עד ליום 27 ביולי 2014. פניות לאחר מועד זה לא יטופלו.  

 

עבור לתוכן העמוד