מלקולם הקטן ומלחמתו בסריסים

מאת: דיוויד האליוול
דמות: מלקולם
אתה אומר שאלארד יחשוב שהוא ניצח. אז אני אגיד לך אם אנחנו נקבל  את התוכנית  המסעירה והנועזת שהצעתה אז נגרור את הרגליים קילומטרים על קילומטרים בשלג וברד , לכל מיני ברים מרוחקים , בשביל חמש דקות של שיחה חטופה אז בטח שהוא יחשוב שהוא ניצח ,ובצדק.  מפני שזה באמת ניצחון.
הלוא זה בדיוק מה שהוא רוצה . עוד אף פעם לא נתקלתי בכניעה כל כך מחפירה במסווה של הכרזת מלחמה. אלארד באמת סירס אותכם  הבוקר.
מה ה-אהה הזה אמור להביע?
לא רצית להגיד שום דבר אתה לא חושב שום דבר ,אתה אף פעם לא אומר שום דבר והוא בדיוק כמוך , רק שהוא עושה את זה בשטף
אתם צמד חמד אתם .אלארד ברוב חוצפתו מתייחס אליכם כמו אל שתי תרנגולות מופרעות  והתשובה המוחצת שלכם היא קריצת עין קטנה.
נכון הרעיונות שלי  תמיד יותר טובים. שימו לב יש לנו עכשיו הזדמנות לא  נורמלית לעשות את כל הדברים שדיברנו אליהם . אתמול בערב בשעה שמונה עשרים וחמש , הוא זרק אותי מהאקדמיה בכל הפרשה הזאת אוכל אותי דבר , שלא הסתלקתי משם בעצמי לפני שנה
 נוקט בשיטת האיומים  או שתצייתו לו או שתורחקו מהאקדמיה -צפצפו עליו
כן להסתלק תיראו הבעיה היא פשוטה  חרות או עבדות שתי אפשרויות .הבחירה בידכם .אם תיכנעו לו עכשיו ,לעולם ועד כל מה שיישאר לכם ,זה חבורת סריסים  עלובה שאיחרה את הרכבת. ובכלל, מה יש לכם להפסיד אם תעזבו כעת? שאלה לעניין עם תשובה לעניין .שום דבר.בחינות תעודה ב.ש.ד יודעים מזה? בוגרי שום דבר .התואר שיקנה לכם  את הזכות הבלעדית לצייר עטיפות  לצנצנות מיונז.  איפה כאן האומנות ?  איפה כאן השלמות? איפה חדוות היצירה?   גוהן, אתה הצייר המוכשר ביותר שקם למוסד  המכונה אקדמיה לציור, מאז ייווסדו  אדם אם נתונים כאלה נולד פעם באלפיים שנה אם בכלל . ואלארד מתייחס אלייך כמו ילד קטן . אתה שאני לא מחלק ככה מחמאות על ימין ועל שמאל.
ואתה אירווין .אתה בחור רגיש , בחור שצריך עידוד , לטיפוח. אתה רשם בחסד עליון אתה הדירר של זמננו ,איש המחשבה והרוח . ואיך מטפלים שם באדם כמוך? ,רומסים אותך ,שורקים לך ואתה בא בריצה . ומה בקשר לנקבות ? מפני שאין לך חוצפה להתחיל איתן , אז הן מזלזלות בך , צוחקות מאחורי גבך , מסתכלות עלייך כאילו היית שקוף. כמה זמן נמשיך לאכול את זה? זה העתיד שאתם מתכננים לעצמכם? עם כך אז טעיתי טעות גדולה ביחס אליכם
עבור לתוכן העמוד