חתולה על גג פח לוהט

אבא, אתה מזעזע אותי, אבא, אתה אתה – מזעזע אותי! מדבר בצורה כל כך – (מתרחק מאביו) כלאחר יד! על על – דבר כזה... אתה לא יודע מה אנשים מרגישים בדברים כאלה? אתה לא יודע כמה, הם נגעלים מדברים כאלה? מה, אצלנו בקולג' כשהתגלה שאחד ביקש להצטרף לאגודה שלנו, של סקיפר ושלי, עשה, ניסה לעשות, משהו שלא כדרך הטבע עם –

לא רק שזרקנו אותו כמו אבן רותחת. אמרנו לו להסתלק מהקמפוס והוא הסתלק, רחוק! עד ל... צפון אמריקה!

למה אי אפשר לכבד ידידות, ידידות אמיתית אמיתית, עמוקה! בין שני גברים כמשהו נקי והגון, מבלי להיחשב ל.. מתרוממים...(כשמשמיע את המילה הזאת, אפשר להעריך עד כמה עקרונות המוסר המקובלים חדרו עמוק לנפשו)

זין על מיי וגופר, זין על כל השקרים המלוכלכים ועל השקרנים! – בין סקיפר וביני היה משהו נקי, אמיתי! – הייתה בנינו ידידות טהורה, כל החיים שלנו למעשה, עד שהרעיון שאתה מדבר עליו צץ בראש שלה. ידידות נורמלית? לא! היא הייתה יותר מידי נדירה בשביל להיות נורמלית, כל דבר שהוא אמיתי בין שני אנשים הוא יותר מדי נדיר בשביל להיות נורמלי. הו, לפעמים הוא היה מניח את ידו על הכתף שלי או שאני שמתי יד על הכתף שלו, או אפילו, כשהיינו יוצאים לסיבוב של משחקי "פוטבול" והיינו ישנים באותו חדר, היינן לפעמים מושיטים יד מתוך המיטות בלחיצת לילה טוב, כן, פעם או פעמיים אנחנו... זה היה לא נורמלי! זה היה טהור ואמיתי וזה לא נורמלי.

(הם מביטים זה בזה לרגע ארוך, המתח נשבר ושניהם מפנים את מבטם הצידה כאילו התעייפו)

אתה יודע, אני חושב שמגי תמיד הרגישה קצת בצד, משום שהיא ואני לא היינו יותר קרובים משני אנשים שרק נכנסים יחד למיטה, שזה לא הרבה יותר משני חתולים נדפקים על גדר... טוב! היא ניצלה את הזמן כדי לעבוד על סקיפר הטיפש המסכן. כסטודנט הוא היה מתחת לממוצע בקולג', אתה יודע את זה, לא? היא הכניסה לו לראש את הרעיון המלוכלך השקרי שמה שאנחנו היינו, הוא ואני, זה מהדורה מתוסכלת של שתי האחיות הזקנות שגרו פעם בחדר הזה.

הוא סקיפר המסכן נכנס למיטה עם מגי כדי להוכיח שזה לא נכון, וכשזה לא הלך לו הוא חשב שזה באמת נכון! סקיפר נשבר לחתיכות כמו מקל רקוב – אף אחד לא הפך כל כך מהר לאלכוהליסט כמוהו - ואף אחד לא מת מזה כל כך מהר כמוהו... עכשיו אתה מרוצה?

עבור לתוכן העמוד