השפעת קרני הגמא על ציפורני חתול

 (על הבמה ישנו שלד של חתול הניצב על כן מוגבה יש לה לג'אניס קול תוקפני ומלא שביעות רצון עצמית. היא מעוררת כעס כשמקשיבים לה והיהירות שלה בלתי-נסבלת.)

העבר. קיבלתי את החתול מצער בעלי חיים מיד אחרי שהמיתו אותו באמצעות שיטה של לחץ אטמוספרי גבוה. דבר זה מסביר לנו מדוע חסרות כמה מהצלעות, שכן, השיטה הזאת מוציאה את האוויר מהריאות של בעל החיים וגורמת להתעוותות של כל החללים הפנימיים . טוענים שהשיטה הזאת מונעת אכזריות מבעל החיים, אבל אני חושבת שזה נורא. אחר כך הכנסתי את החתול לתוך תמיסה רותחת של סודיום הידרוקסיד עד שרוב העור ירד ממנו בעצמו, אבל הייתי מוכרחה לגרד בסכין את הסחוס מעל לפרקים. אין לכם מושג כמה קשה להגיע עד לעצמות. אני מוכרחה לעבור עכשיו אל ההווה... אבל אין לי רצון לספר לכם כמה זמן לקח לי לחבר רת כל הדבר הזה ביחד. כפי שהוא עכשיו, ולמרות הצלעות החסרות, הוא עשוי להביא תועלת יוצאת מן הכלל לתלמידי אנטומיה, ואפשר להשתמש בו כדי להראות ולהסביר אספקטים אנטומיים בסייסים המשותפים להרבה הרבה בעלי חיים המשתייכים למשפחת החתולים. זה מה שאני יכולה להעלות בדעתי בקשר לשימוש היחידי שאפשר לעשות בו בהווה. אבל נעים לזכור את זה בתור הישג, וזה גם עושה רושם טוב אם בפנייה שלך להתקבל לאוניברסיטה את יכולה להראות שעשית עוד משהו בגימנסיה חוץ מלקבוע פגישות עם בחורים.

העתיד. תכניות היחידות לעתיד שיש לי בשביל טאבי... אחי הקטן שאל בצער בעלי החיים מה היה שמו של החתול כשהלכנו לקחת אותו, ואמרו לו ששמו היה טאבי, אבל אני חושבת שמתחו אותו...

ובכן, ככל שזה נוגע לתכניות העתיד, אני מתכוונת לתרום את השלד של טאבי למחלקה לטבע בבית הספר... כמובן, ובשנה הבאה, אם שוב תתקיים התחרות המדעית, יכול להיות שאעשה את אותו הדבר עם כלב.

אני מודה לכם מאוד על תשומת הלב ואני מקווה שאזכה בתחרות.

עבור לתוכן העמוד