השפעת קרני הגמא על ציפורני חתול

גברת האנלי סיפרה למר גדומן על אמא... כשנודע לה שאת מחמשת הראשונים. והוא רצה לדעת אם משהו עם אמא לא בסדר, מפני שהיא נשמעה לו כמו מטורפת בטלפון. והגברת האנלי אמרה שהיא באמת מטורפת ושהיא תמיד הייתה מטורפת ושהיא כבר מחכה בקוצר רוח לראות איך שהיא נראית אחרי כל השנים האלה. גברת האנלי אמרה שבבית ספר קראו לה באטי המסובבת.

היא הייתה בדיוק כמוך וכולם חשבו שהיא משוגעת לגמרי. זהו! עכשיו את נראית הרבה יותר טוב! אם מישהו יתקע אותך לתוך סיר של מים רותחים אני ארצח אותו, את יודעת? לבשל חתול ולהפשיט ממנו את העור – איך קוראים למעשה כזה? אני קוראת לזה רצח. ככה אני קוראת לזה. אומרים שמכונית פגעה בו שג'אניס רק אספה אותו ולפני שהיית מספיקה להגיד אלוויס פרסלי הוא כבר צרח בתוך סיר של מים רותחים. את יודעת מה כולם מחכים לראות? את הנוצות של אמא! זה מה שגברת האנלי אמרה. היא אמרה שאמא מקשקשת כאילו שהיא הייתה המלכה של אנגליה וגברת מכובדת מאוד, ושהחלום שלה בכל מה שנוגע לבגדים זה לשים על עצמה את כל הנוצות שבעולם ולהתסובב כמו טווס. היא תמיד משתגעת להגיע לאן שהוא, כמו איזו ציפור ענקית.

אמרתי לה שאני לא סובלת את הנוצות ושלדעתי היא לא צריכה לשים על עצמה אפילו נוצה אחת. אבל אני מוכנה להתערב שהיא לא תשמע בקולי.

את חושבת שאני רוצה שיצחקו ממני הערב כשכריס בראנס נמצא שם וכולם? אני לא רוצה שיעשו ממני צחוק עד שאני אצטרך לברוח מבית ספר בגלל השיער אטריות שלך ובגלל הנוצות שלה על הבמה, ושהגברת האנלי תתפקע מצחוק.

 

עבור לתוכן העמוד