דו רה מוווווו (פרה פרה)

לראשונה בישראל! מחזה מוווווזיקלי מצחיק ונוגע ללב לכל המשפחה!
יום חגיגי בעדר. פרהלה, העגלה הצעירה חוגגת פרת מצוה. ההתרגשות גדולה כיון שמהיום תוכל לגעות סוף סוף יחד עם בנות העדר – את המנון המו. אותו גועות כל הפרות באותו הצליל בדיוק – כזה מין מו אדוק. אבל אוי לצרה.....כשפרה'לה גועה – לא יוצא לה מו ישר, אלא מו מוזיקלי שעולה ומסתלסל, מו מאד מוזר.

צעקות בעדר, אי סדר מהומה וכולן מפנות אל פרה'לה פרסה מאשימה:
"מה את חושבת שאת משהו מיוחד?
פרה שלא יודעת לגעות בצליל אחד?!"

מהר מאד העניינים בעדר מתחילים להתדרדר – פרהפראזה, מתחילה גם היא לחקות את המו המזויף (כי פרהפראזה חוזרת על כל מו שהיא שומעת, כבר בדק אותה רופא ואיבחן שהיא "מוווושפעת"), פרהנויה, הפרה הדאגנית נכנסת להתקף חרדה. פרפראצית, הרכלנית התככנית מלהיטה את הרוחות ולא עוזרים נסיונות ההרגעה של פרהפסיכולוגית – הפרה החכמה והמווודעת בעדר, עד שפרהדיגמא, המנהיגה פונה אל פרהלה ופוסקת: "אם כך את נוהגת, אז אין לנו ברירה – צאי מהעדר כי הפסקת להיות פרה!"

פרה'לה נשארת עצובה ובודדה, מנסה לישר את המו שבגללו היא מנודה היא מרימה את הראש, פוערת פה גדול, אחת שתים שלוש.... יוצא לה מו-פה-סול במקום מו ישר...יוצא לה מו ששר, במקום מו שטחי – זמר מזרחי. המו המוווסיקלי משתחרר ומזדמר, עד שפרה'לה מפסיקה לנסות ליישר ומבינה שהיא פרה קצת אחרת - כי היא פשוט נועדה להיות זמרת!

האם תצליח פרה'לה להגשים את חלומה כנגד כל הסיכויים?

סיפור על מאבקו של היחיד למצוא את קולו האישי בתוך העדר על חלומות ועל הגשמתם.
יוצרי ההצגה
מאת יובל-יאיר שירלי
בימוי משה קפטן
מוזיקה וניהול מוזיקלי טל בלכרוביץ`
תלבושות גילי כוכבי
בהשתתפות
מועדי הצגה
מה-20 במרץ 2010.
באולם בית צבי, רחוב שועלי שמשון 2, רמת גן.
טלפון הקופה: 
עבור לתוכן העמוד